Pajtesa me imazhin më të bukur nga Parisi me burrin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pajtesa me imazhin më të bukur nga Parisi me burrin

16:50 | 14 Shkurt 2020

Fiona Gllavica është një aktore shumë e dashur për publikun kosovar.

Ishte roli i Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpia’ ajo që e bëri një ndër më të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Fiona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundi ajo dhe burri i saj kanë shkuar t’i shijojnë pushimet në Francë.

E sot, Pajtesa ka publikuar videon më të bukur me Arbnorin nga atje./ORAinfo/

Komento: