Pajtohen Wanda dhe Icardi, këto janë kushtet që ia kanë vendosur njëri-tjetrit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pajtohen Wanda dhe Icardi, këto janë kushtet që ia kanë vendosur njëri-tjetrit

12:37 | 22 Tetor 2021

A u pajtuan Mauro Icardi dhe Wanda Nara?

Nëse kalojmë nga postimet e fundit të dy zogjve të dashurisë, përgjigja priret në pozitive.

Në fakt, sulmuesi i Paris Saint-Germain është rikthyer në stërvitje, pak ditë para ndeshjes së madhe kundër Olympique Marseille,përcjell ORAinfo.

Megjithatë, AS i bën jehonë një informacioni mahnitës të bërë gjatë programit “Los ángeles de la mañana”. Ekspertja Yanina Latorre vërteton me të vërtetë se Mauro Icardi do t’i kishte vendosur kushte të caktuara gruas së tij në mënyrë që marrëdhënia e tyre të ruhej.

Kështu që ai do të donte që ai dhe ajo të mbyllnin llogaritë e tyre në rrjetet sociale. Por së pari, Wanda duhet të postojë një fotografi të familjes së tyre në mënyrë që të heshtë thashethemet.

Pastaj, dhe gratë do ta vlerësojnë atë, ai i kërkoi gruas së tij të ndalojë punën për aktivitetet e tij personale dhe të përqëndrohet vetëm në punën e tij si agjent i Icardi -t.

Më në fund, Mauro i kërkoi Wandës të mos udhëtonte më vetëm./ORAinfo/

Komento: