Pak ditë para se të lindë, Genta befason me imazhin që sapo ka publikuar! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pak ditë para se të lindë, Genta befason me imazhin që sapo ka publikuar!

21:07 | 30 Nëntor 2021

Genta Ismajli së shpejti do bëhet nënë për herë të parë

Madje , ajo është në pritje të dy binjakëve, shkruan ORAinfo.

Që kur ajo ka zbuluar se po bëhet nënë, mediat kanë qenë shumë të interesuara për jetën dhe përditshmërinë e saj.

Ajo ka zgjedhur që për një kohë këtë lajm ta mbajë larg syrit të publikuar e mediave rozë.

E ditë më parë ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet me barkë të fryrë.

Ndërsa sot, Genta ka befasuar me postimin e saj.

Ajo ka fotografuar fytyrën e saj nga afër ku e shfaqet edhe një puthje në faqe.

E pak ditë para se të sjell në jetë dy binjakë, Genta po duket shumë joshëse. /ORAinfo/

Komento: