Pak ditë pasi u martua Gresa, vajza tjetër e Shkurtës jep lajmin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Pak ditë pasi u martua Gresa, vajza tjetër e Shkurtës jep lajmin e madh

21:14 | 15 Prill 2019

Besiana është vajza e këngëtares së njohur, Shkurte Fejzës.

Pak ditë pasi Gresa u martua, Besiana ka vendosur të ecë përpara me karrierën e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo së fundmi ka publikuar këngën e saj më të re.

Duket se edhe Besiana do të ndjek hapat e nënës dhe motrës./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!