Pak kohë pas lindjes së vajzës, reja e Remzies ka mbetur paksa e shëndoshë, shikoni gjendjen e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pak kohë pas lindjes së vajzës, reja e Remzies ka mbetur paksa e shëndoshë, shikoni gjendjen e saj

14:59 | 02 Korrik 2020

Gëzime Hamzaj është një emër shumë i përfolur në publik e në medie.

Reja e Remzie Osmanit u bë që nga fillimi tejet e komentuar sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Gëzimja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo është shfaqur me vajzën e saj dhe duket se ka mbetur paksa e shëndoshë pas lindjes./ORAinfo/

Komento: