Pamje e frikshme: Vajza gati bie nga maja e Kanionit të madh derisa ishte duke bërë foto – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
-1 °C

Pamje e frikshme: Vajza gati bie nga maja e Kanionit të madh derisa ishte duke bërë foto

10:19 | 04 Nëntor 2019

Dalin pamjet e frikshme.

Ky është momenti i frikshëm, kur një vajzë gati bie në Kanionin e Madh, gjersa ishte duke i bërë foto nënës së saj

Emily Koford, 20 vjeç, dhe nëna e saj Erin ishin duke vizituar Ariozën, kur u ndalën që të bënin disa fotografi.

Kevin Fox, ishte duke shikuar bukuritë e Kanionit, dhe për një moment pa vajzën e cila gati ra poshtë.

Ajo nuk ishte duke shikuar se ku po shkelte, dhe në mungesë të ndonjë rrethojë mbrojtëse, këmba e saj e djathtë rrëshqiti nga guri, duke kaluar një moment të rrezikshëm dhe plot frikë.

Komento: