Pamje të frikshme, momenti kur tornado e godet qytetin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Pamje të frikshme, momenti kur tornado e godet qytetin

16:08 | 13 Gusht 2019

Pamje të rralla kur tornado godet qytetin.

Se natyra mund të jetë e paparashikueshme dhe fenomenet e saj nuk po mund të ndalen as nga digjitalizimi njerëzor, kjo nuk do mend.

Por, një video e ngarkuar së fundmi në rrjetin social ‘Tëitter’ ka mbjellur frikë tek përdoruesit, e cila tregon formimin e një tornadoje të madhe, lokacioni i të cilit nuk është bërë i ditur, njofton lajmi.

Videoja, e cila zgjat gjithsej 22 sekonda, ka marrë 9,6 mijë pëlqime dhe mijëra replika.

Ndiqini pamjet në vazhdim për të parë se për çfarë bëhet fjalë…

Komento: