Para ndeshjes së nesërme, Pioli befason me fjalët e tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Para ndeshjes së nesërme, Pioli befason me fjalët e tij

21:43 | 21 Dhjetor 2019

Rossonerët nesër i pret një ndeshje me shumë rëndësi.

Trajneri i Milanit, Stefano Pioli foli për shtypin para-lojë Atalanta-Milano,përcjell ORAinfo.

“Çdo lojë për ne është vendimtare, duhet të shfrytëzojmë çdo minutë dhe të arrijmë pikë maksimele. Atalanta? Ata janë të shkëlqyeshëm, ne duhet të mbetemi të përqendruar dhe të luajmë stilin tonë të futbollit. Ne jemi Milano, ne duhet të dëshmojmë vlerën tonë’, ka përfunduar Poli.

Milan momentalisht pozicionohet në pozitën e 10-të në tabelën e Seria A./ORAinfo/

Komento: