Parashikimi i motit për të shtunën

22:47 | 14 Qershor 2024
parashikimi-i-motit-per-te-shtunen

Për të shtunën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta. Do të jetë shumë ngrohtë.

Era do fryjë kryesisht nga drejtimi i perëndimit dhe jugperëndimit me shpejtësi prej 10-35 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 10 deri në 14°C, ndërsa ato maksimale prej 26 deri në 28°C. /MeteoKosova/

Komento: