Pas daljes nga BBV mbulohet Gresa Hoti, thjeshtë mahnitëse – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pas daljes nga BBV mbulohet Gresa Hoti, thjeshtë mahnitëse

10:06 | 23 Mars 2023

Modelja Gresa Hoti, për publikun në Kosovë u bë e njohur përmes shout real “Big Brother VIP Kosova”.

Gjatë kësaj eksperience televizive, Gresa u lidh me Andi Artanin, i cili njihet për pjesëmarrjen e tij në “Përputhen”.

Gresa, qëndroj në shtëpinë më të famshme në Kosovë deri në gjysmëfinale dhe pas daljes ju bashkua partnerit të saj, Andit, përcjell ORAinfo.

E pas daljes nga shtëpia e BBV, bukuroshja nga Malisheva e shoqëruar nga i dashuri i saj, Andi kanë nisur disa pushime në një vend të Emiratet Araben.

Nga atje Gresa ka publikuar disa fotografi, ku shfaqet në disponim të mirë gjatë kësaj vize.

Madje ajo në një imazh shfaqet e mbuluar, ndërsa në prapsaken është shkretëtira dhe një deve.

Kaq bukur po i shkojka për fytyre mbulesa modeles kosovare. /ORAinfo/

Komento: