Pas dasmës së madhe, do të befasoheni çka po bën Gëzimja – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Pas dasmës së madhe, do të befasoheni çka po bën Gëzimja

19:28 | 15 Prill 2019

Gëzime Krasniqi është reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Ajo dhe djali i këngëtares janë martuar para pak më shumë se një jave dhe kanë bërë tri ditë dasmë, përcjell ORAinfo.

E pas dasmës Gëzimja ka qenë më pak aktive në rrjete sociale.

Mirpëo, këto ditë ajo është ‘lajmëruar’ dhe nuk po ndalet me postime që na kanë ikur nga dasma e saj./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!