Pas fitore së madhe, Pioli merr një tjetër super-lajm – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pas fitore së madhe, Pioli merr një tjetër super-lajm

18:42 | 17 Tetor 2021

Pas fitores së kthimit të djeshëm 3-2 kundër Hellas Verona, ka më shumë lajme të mira që Stefano Pioli të jetë në gjendje të shijojë.

Sipas asaj që po raportohet nga MilanNews, Tiemoue Bakayoko është rikthyer në stërvitje me pjesën tjetër të grupit dhe për këtë arsye ka ndërmarrë hapin tjetër në rrugën e tij drejt rimëkëmbjes, përcjell ORAinfo.

Francezi u lëndua në shtator gjatë fitores në shtëpi kundër Lazios, duke lënë para kohe me një problem me viçin pasi doli nga stoli për paraqitjen e tij të parë që kur u kthye në klub në huazim nga Chelsea./ORAinfo/

Komento: