Pas gjithë situatave bëhet e gjallë motra e Stresit, ka diçka të madhe për të thënë për vëllain – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pas gjithë situatave bëhet e gjallë motra e Stresit, ka diçka të madhe për të thënë për vëllain

21:23 | 05 Shkurt 2023

Bëhet e gjallë motra e Stresit, ka diçka të madhe për të thënë.

Fationa, motra e reperit të njohur Stresi, ka folur këtë të diel për “Big Talk”, në Klan Kosova.

Ajo u pyet nga moderatorja Elita Rudi se kë e sheh si konkurrent përball Stresit. Lidhur më ketë ajo ka thënë se vëllai i saj i ka fituar zemrat e shqiptarëve.

“Kedi është mësuar të ngre trofe, të ngre çmime, por çmimi më i madh i tij ishte dashuria dhe fitorja që pati me veten e tij, ai ka fituar veten e tij”, tha motra e reperit.

Komento: