Pas lajmeve se nuk shkon me këndu në dasma pa 10 mijë euro, reagon ashpër Dani – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pas lajmeve se nuk shkon me këndu në dasma pa 10 mijë euro, reagon ashpër Dani

22:13 | 04 Gusht 2020

Raadan Krasniqi reagon ashpër pas lajmeve të fundit për të.

Këngëtari i mirënjohur shqiptar ka për të thënë diçka pas artikujve të fundit të portaleve.

Ditë më parë në disa media po qarkullonin disa artikuj ku citohej Dani të ketë thënë “Nuk shkoj në dasma pa 10 mijë euro”, e këngëtari ka dhënë një sqarim për këtë.

Këngëtari e ka mohuar të ketë thënë një gjë të tillë, dhe përmes një postimi në Facebook fton organet e drejtësisë të merren me njerëz që botojnë artikuj të tillë.

“Me keqardhje për publikun dhe fansat! Nuk e njohë këtë Portal! Nuk kam dhënë askund një intervistë tëtillë e as të përafërt! Cka është MJAFT është MJAFT! Ftojë publikisht Policinë dhe Hetuesinë të merren me këtë Media dhe këso njerëzish”, thuhej në postimin e Ramadan Krasniqit.

Komento: