Pas largimit nga dasma, Luizi e Kiara përjetuan natë të zjarrtë, Kiara publikon momente të ‘nxehta’

14:42 | 05 Qershor 2023

Luizi dhe Kiara mbrëmë ishin prezent në dasmën e Kleas dhe Elgidit.

Nga atje, çifti kanë publikuar pamje të ndryshme, përcjell ORAinfo.

Por, më vonë pas dasmës, Kiara ka publikuar vetëm këmbën e saj të zbuluar.

Duket se dyshja mbrëmë kanë kaluar një natë të nxehtë pas ahengut./ORAinfo/

Komento: