Pas letrës që ia dërgoi, ndjekësit “masakrojnë” në komente nënën e Beatrix – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pas letrës që ia dërgoi, ndjekësit “masakrojnë” në komente nënën e Beatrix

14:54 | 04 Dhjetor 2021

I dërgoi letër, ndjekësit “shpërthejnë” kritikat ndaj nënës së Beatrixit.

Antigona Ramosaj i dërgoi një letër së bijës e cila u transmetua mbrëmë gjatë spektaklit live.

Megjithatë, kjo gjë siç duket nuk ka ndikuar aspak në frenimin e mllefit të publikut ndaj saj dhe Beatrix, madje disa prej tyre janë shprehur se e urrejnë gjithë familjen e tyre.

Në disa postime të nënës së Beatrix, shumica e komenteve janë negative dhe shqetësuese.

Ndjekësit e saj në rrjete sociale, nuk kanë kursyer ofendime dhe sharjet e shumta drejt saj.Disa nga komentet mund t’i lexoni më poshtë.

Komento: