Pas ndeshjes Espanyol – Barcelona, këto janë notat e lojtarëve

23:22 | 08 Dhjetor 2018

Barcelona e ka mposhtur Espanyolin në ndeshjen e sontme.

Të udhëhequr nga Lionel Messi, Barcelona ka shënuar fitore me rezultatin 0:4.

Dy nga katër golat i realizoi argjentinasi Messi, dhe që të dy nga gjuajtjet e lira.

Ousmane Dembele dhe Luis Suarez shënuan edhe nga një herë tjetër për fitoren e rëndësishme të Barcës.

Më poshtë mund t’i gjeni notat e lojtarëve për këtë takim, sipas “WhoScored”.

Komento: