Pas përfundimit të serialit, në këtë gjendje ka përfunduar Feridja – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pas përfundimit të serialit, në këtë gjendje ka përfunduar Feridja

19:45 | 04 Korrik 2022

Şeyma Korkmaz, është njëra nga aktoret më të dashura turke.

Për publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e saj në telenovelën, Më Fal, shkruan ORAinfo

Ajo interpretoi rolin kryesor të Feridës, personazh ky që u pëlqye shumë nga audienca.

Pas pothuajse 10 vite transmetim, seriali në fjalë ka përfunduar dhe natyrisht aktorët po shijojnë pushimet.

E Feridja, në foton e fundit që ka postuar nuk duket aspak mirë. Shikoni se në çfarë gjendje ka përfunduar ajo./ORAinfo/

Komento: