Pas ‘përplasjes’ me Shyhrete Behlulin, do të befasoheni çfarë bëjnë Motrat Mustafa – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pas ‘përplasjes’ me Shyhrete Behlulin, do të befasoheni çfarë bëjnë Motrat Mustafa

14:43 | 22 Prill 2019

Raporti në mes të Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit është tejet i përfolur për momentin në publik e në media.

Këngët që të dyja palët bënë për nënëat e tyre u bë ‘mollë sherri’ për raportin e tyre, përcjell ORAinfo.

Ishte e para Sahidja ajo që akuzoi Shyhreten për vjedhje të idesë, e më vonë reagoi edhe kjo e fundit.

E sot, Motrat Mustafa duket se kanë vendosur ta shijojnë një ditë bashkë e të mos mendojnë më për këtë ngjarje./ORAinfo/

Komento: