Pas skandalit të fundit, Loredanes i ndodh diçka e papritur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pas skandalit të fundit, Loredanes i ndodh diçka e papritur

22:02 | 25 Maj 2019

E pa besueshme çka i ndodhi Loredana Zefit.

Loredana Zefi është shndërruar në një personazh shumë të diskutuar të shoubizit në Kosovë, Shqipëri e Zvicër.

Emri i saj për shumë ditë ishte në krye të lajmeve.

Arsyeja që e aktualizoj reperen nga Ferizaji me banim në Zvicër, ishtë skandaloze.

Ajo, u vendos në qendër të vëmendjes për shkak të siç u tha, mashtrimit të një çifti zvicëran.

Media dhe opinioni dolën kundër Loredanes, duke e gjykuar rëndë veprimin dhe sjelljen e saj.

Por, vetem pak ditë më pas gjithçka i është kthyer normalitetit, madje asaj i është rritur ndjeshëm numri i ndjekësve dhe komenteve, shkruan “Kosovarja”.

Ëshë interesant se si poshtë fotove, komentet janë tejet dashamirëse.

E vërtët: Edhe reklama e keqe, është reklamë e mirë!

Komento: