Pasi e fitoi Big Brotherin, Stresi merr vendimin që askush se priste kaq shpejt – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pasi e fitoi Big Brotherin, Stresi merr vendimin që askush se priste kaq shpejt

18:01 | 26 Mars 2023

Pasi e fitoi Big Brother VIP Kosova, reperi i njohur, Stresi merr vendimin që askush se priste kaq shpejt.

Stresi ka nisur koncertet e para pasi doli fitues nga Big Brother VIP Kosova.

Reperi së fundmi performoi në një klub nate në Tiranë ku edhe ironizoi pak me ish-banorët.

Ai u tha se ka respekt për të gjithë por në fund i priti dhe i përcolli vet.

Këtë Stresi e tha në skenë në mesin e shumë adhuruesve të tij të cilët edhe brohoritën shumë.

Komento: