Pasi humbi 27 kilogramë, Gili bëri edhe këtë ndryshim befasues në pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pasi humbi 27 kilogramë, Gili bëri edhe këtë ndryshim befasues në pamje

23:50 | 29 Maj 2019

Gili është këngëtarja shumë e njohur dhe e pëlqyer shqiptare.

Që në daljen e parë në skenë ajo mori për vete zemrat e publikut të të gjitha moshave, përcjell ORAinfo.

Gili së fundi është tejet e përfolur dhe krejt kjo për shkak të ndryshimit që bëri në pamje duke humbur 27 kilogramë nga një dietë e rreptë.

E kjo ka bërë që Gili të duket shumë ndryshe edhe në fytyrë dhe në një foto që e ka publikuar së fundi ajo mezi njihet që është ajo./ORAinfo/

Komento: