Pasi humbi gati 40 kilogramë, tani Armonda ekspozon trupin në këtë fustan transparent!

19:37 | 06 Qershor 2023

Disa muaj më parë, një prej personazheve më të njohura të rrjeteve sociale, Armonda nisi të shkruajë një kapitull të ri për veten.

Ajo startoi me një regjim ushqimor me qëllimin për të humbur kilogramë nga pesha e tepërt.

Armonda zgjodhi dietën e reduktimit të kalorive dhe aktivitetin fizik me fitness dhe të paktën 10,000 hapa ecje në ditë, përcjell ORAinfo.

E nga ky angazhim në diet e ecje, Armonda ka humbur rreth 40 kilogramë.

Kjo vërehet edhe në postimet e fundit të saj, ku shfaqet shumë me e dobësuar.

Madje Armonda tani ka nisur ta ekspozojë trupin si asnjëherë me parë.

Në imazhet e fundit, ajo ka ekspozuar linjat trupore në veshje transparente.

Nëse vazhdon me këtë ritëm të rënies në peshë, Armonden shumë shpejt do ta shohim edhe në bikini me një trup në top formë. /ORAinfo/

Komento: