Pasi përfundoi punën bëhet gati për të dal, Njomza rregullohet për vete e bëhet si ‘rrush’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pasi përfundoi punën bëhet gati për të dal, Njomza rregullohet për vete e bëhet si ‘rrush’

19:34 | 08 Gusht 2020

Njomza Martinaj është grimerja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo u bë e njohur për publikun si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Duke qenë shumë e pëlqyer, ajo ka edhe shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive.

Përmes një postimi të fundit ajo ka treguar se e ka rregulluar veten dhe po duket tejet bukur me këtë pamje./ORAinfo/

Komento: