Pasi u bë vjehërr, kështu po kujdeset për vetën tani Gili – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pasi u bë vjehërr, kështu po kujdeset për vetën tani Gili

20:01 | 08 Qershor 2021

Gili është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo është pjesë e skenës që një kohë të gjatë dhe përherë ka qenë shumë e përfolur, shkruan ORAinfo.

Gili është shumë aktive në rrjetet sociale me postime nga më të ndryshmet.

Ajo ditë me parë e fejoi djalin, duke u bërë edhe zyrtarisht vjeherr.

E duket se epiteti i ‘vjehrres’ ka bërë qe Gili të vishet shumë serioze në paraqitjen e fundit./ORAinfo/

Komento: