Pasi u kap ‘mat’ me Robertin, lajmërohet Nora – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
-1 °C

Pasi u kap ‘mat’ me Robertin, lajmërohet Nora

23:05 | 22 Tetor 2019

Nora Istrefi është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Përveç për karrierën e saj si këngëtare, Nora është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Para pak muajve, Nora dhe Robert Berisha janë ndarë dhe kjo vazhdon të bëjë bujë në publik.

Mirëpo, së fundi është publikuar një video ku ata shfaqen pranë njëri-tjetrit në Shkup.

E sot, Nora i ka injoruar të gjitha këto dyshime të publikut dhe pa postuar një video ku duket se është zbukuruar më shumë se kurrë për të dalë në mbrëmje./ORAinfo/

Komento: