Patrisi publikon foto me Tunën, ky është reagimi i Robertit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Patrisi publikon foto me Tunën, ky është reagimi i Robertit

13:07 | 22 Prill 2019

Tuna së bashku me familjen e saj po shijon ditët e nxehëta.

Patris Berisha sot publikoi një imazh të ëmbël bashkë me Tunën dhe djalin.

Patris Berisha dhe Tuna Sejdiu po kalojnë çaste të mrekullueshme pranë njëri-tjetrit, shkruan lajmi.net.

Çifti ishin veshur në veshje sportive, ndërsa po shijonin ditën me diell në natyrë bashkë me vogëlushin e tyre.

Këtë fotografi e ka pëlqyer edhe vëllai i Patrisit, Roberti, i cili kishte bërë bujë me një deklaratë lidhur me Tunën.

Komento: