Për ditëlindjen e Roanit, Majlinda publikon foton më të ëmbël të tij me Majkun – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Për ditëlindjen e Roanit, Majlinda publikon foton më të ëmbël të tij me Majkun

15:25 | 19 Maj 2019

Majlinda Zeka është një personazh shumë i përfolur në media e në publikun rozë.

Ishte lidhja me reperin e njohur, Majk ajo që e bëri tejet të njohur, shkruan ORAinfo.

Nga kjo lidhje ata kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan dhe i cili sot mbushi 2 vite.

E për këtë ditë, Majlinda ka publikuar foton më të bukur të Roanit me Majkun./ORAinfo/

Komento: