Për kë Luizi është lojtari më i dobët në ‘Big Brother Vip’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Për kë Luizi është lojtari më i dobët në ‘Big Brother Vip’

09:48 | 19 Mars 2023

Dea s’ndryshon mendim: Luizi është lojtari më i dobët në ‘Big Brother Vip’.

Edhe gjatë ditës së djeshme, nuk kanë munguar debatet në “BBV”, ka qenë Luizi, i cili ka pasur një përballje të ashpër me Dea Mishelin dhe Kristin.

Dyshja i është kundërvënë artistit shkodran, duke i thënë se nuk e meriton fitoren në këtë edicion të “Big Brother VIP Albania”.

“Ti i vështirë për t’u eliminuar, me këtë sjellje që ke treguar brenda e ke analizuar mirë veten, ke menduar mirë çdo gjë që ke bërë brenda. Ti je më i dobëti këtu. Ke gënjyer, ke mashtruar ti ke gjithë karakteristikat më të këqija të një njeriu”, u shpreh Dea.

Kristi nga ana tjetër, theksoi se është turp të fitojë një person si Luizi, sepse që nga fillimi vetëm turp ka bërë.

“Do të jetë turp të fitosh ti. Ke ngrënë turp dhe do të vazhdosh të hash edhe më shumë turp”, ka thënë ai.

Komento: