Për Kiarën dhe Luizin një suitë e bukur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Për Kiarën dhe Luizin një suitë e bukur

00:22 | 19 Mars 2023

Një suitë e bukur për Kiarën dhe Luizin.

Pasi Kiara fitoi lojën e imitimeve, Vëllai i Madh vendosi që t’i plotësojë asaj dëshirën e kërkuar.

Kiara kërkoi një suitë për të dhe Luizin dhe Vëllai i Madh i plotësoi dëshirën.

Ajo do kalojë një natë romantike aty me Luizin.

Komento: