Për mashallah, Elita nuse me veshje tradicionale – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Për mashallah, Elita nuse me veshje tradicionale

23:24 | 16 Maj 2021

Elita me një imazh të bukur

Elita Rudi është një ndër emrat më të njohur në mediat rozë.

Ajo në të shumtën e kohës kalon në lajm, përmes pozave të shumta që publikon, shkruan “Kosovarja”.

Edhe këtë herë, me një imazh të bukur që ka publikuar në Instagram ajo shkëlqen dhe duket e veçantë.

Përveç veshjeve të thjeshta, shihet që duket bukur edhe në veshje tradicionale.

Sidomos, me këtë imazh të fundit ajo duket për mashallah.

Komento: