Për tre minuta shënohen dy gola në San Siro – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Për tre minuta shënohen dy gola në San Siro

20:53 | 29 Dhjetor 2018

Rezultati i ndeshjes midis Spalit dhe Milanit është 1-1.

Ndeshja e cila po zhvillohet në San Siro po i sheh rossonerët në barazim përcjell ORAinfo.

Golin për mysafirët e ka shënuar futbollisti Andrea Petagna që ka realizuar në minutën e 13”, kurse golin e barazimit për vendasit e ka shënuar Samu Castillejo në minutën e 16”.

Ky rezultat do të jetë shkatërrues për MIlanin dhe për fatin e Gattusos, pasi që në tre ndeshjet e fundit nuk dijnë për fitore./ORAinfo/

Komento: