Përforcohet Bayern Munich – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Përforcohet Bayern Munich

12:28 | 18 Qershor 2021

Skuadra e Bayern Munchen para disa jave zyrtarizoi trajnerin e ri, pas largimit të Hansi Flick.

Te kampioni gjerman në stol do të ulet trajneri, Julian Nagelsmann.

Sot gjatë ditës, klubi bavarez njoftoi publikun se skuadrës së RB Leipzig ia ka marr edhe dy asistentët. Bëhet fjalë për Dino Toppmoller dhe Xaver Zembrod.

Kjo dyshe pritet që të punoj së bashku me trajnerin e tyre, Nagelsmann.

Kujtojmë që 33-vjeçari punoi ngushtë me asistentët në fjalë gjatë viteve 2019-2021 te klubi i Leipzig.

Komento: