Përfshihet nga flaka një shtëpi në Prishtinë, dalin pamje nga vendi i ngjarjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Përfshihet nga flaka një shtëpi në Prishtinë, dalin pamje nga vendi i ngjarjes

22:34 | 09 Gusht 2020

Është përfshirë nga flaka një shtëpi në kryeqytet.

Në Prishtinë një shtëpi është duke u djegur në lagjen Velania

Policia akoma nuk ka raportuar për këtë ngjarje dhe nuk dihet për dëmet që mund të jenë shkaktuar.

Pamjet të shtëpisë së pëfshirë nga zjarri:

Komento: