“Përhajr gjyshe” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

“Përhajr gjyshe”

12:52 | 08 Qershor 2021

“Përhajr gjyshe”, publikohet bashkëpunimi i radhës i Shyhrete Behlulit me Gold AG.

Artistja e mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behluli, ka prezantuar projektin e ri muzikor dedikuar gjysheve.

“Përhajr gjyshe” mban titullin kënga e re, për të cilën ka bashkëpunuar me reperin Gold AG.

Projekti i dyshes u kompletua edhe nga ana vizuale, ndërsa artistët marrin vëmendje me paraqitjen skenike.

Teksti dhe muzika u bë nga Arian Agushi, kurse për orkestrimin është përkujdesur Alban Furtuna.

Klipi ndërkohë është realizuar në një nga resortet luksoze në Gjilan.

Kjo nuk është kënga e parë e përbashkët e artistëve, të cilët më parë kanë sjelle dhe disa të tilla që janë pritur gjithnjë mirë nga fansat e publiku.

Komento: