Piatek shënon për Milanin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Piatek shënon për Milanin

18:32 | 15 Janar 2020

Sulmuesi i Milanit, Krzysztof Piatek shënoi golin e tij të dytë nga loja e hapur e sezonit në të gjitha garat, duke hapur rezultatin për kuqezinjtë kundër SPAL në Coppa Italia.

Polakut iu dha mundësia për të filluar përkrah Ante Rebic mes thashethemeve që ai mund të largohej për Spurs ose Aston Villa këtë muaj, me Zlatan Ibrahimoviç dhe Rafael Leao pushuan, përcjell ORAinfo.

Pas një fillimi mbizotërues në lojë, dukej se pala e Stefano Piolit nuk do të linte të të humbiste shanset e hershme./ORAinfo/

Komento: