Po bëhet baba për herë të dytë, Çënari shfaqet më i lumtur se kurrë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Po bëhet baba për herë të dytë, Çënari shfaqet më i lumtur se kurrë

16:53 | 26 Nëntor 2020

Tolgahan Saiysman është aktori tejet i njohur nga kinematografia turke.

U bë i njohur në të gjithë botën me rolet e tij, e në publikun shqiptar u bë tejet i pëlqyer me rolin e ‘Çënarit’, përcjell ORAinfo.

Tolga vazhdon të jetë një prej aktorëve më të pëlqyer turq.

E po kaq i pëlqyer është edhe nga publiku shqiptar, nga e mori edhe gruan.

Çifti tani janë prindër të një djali dhe së fundi ata kanë njoftuar se së shpeji do të bëhen prindër për erë të dytë.

E lajmi se do të bëhet sërish baba Tolgën e ka gëzuar shumë e këtë e shohim edhe në postimin e tij të fundit./ORAinfo/

Komento: