Poni na prezanton me djalin e burrin e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Poni na prezanton me djalin e burrin e saj

00:00 | 15 Prill 2019

Jeta e saj private ka qenë larg nga mediat.

Poni është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptarë.

Këngëtarja jetën e saj private e mbanë shumë të konservuar, duke mos postuar asgjë rreth familjes së saj.

Në një video të postuar në ‘Instastory’ e cila u fshi menjëherë shihet partneri dhe djali i saj duke u argëtuar në pishinë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!