Poni po duket si ‘kukull’, pamja e saj do t’iu lë ‘gojë hapur’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Poni po duket si ‘kukull’, pamja e saj do t’iu lë ‘gojë hapur’

20:05 | 30 Maj 2019

Poni është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Këngët e saj vazhdojnë të jenë shumë të pëlqyera, shkruan ORAinfo.

Poni është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me fustan të bukur dhe po duket si princeshë./ORAinfo/

Komento: