Portali i njohur portugez parashikon rezultatin e ndeshjes Anglia – Kosova – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Portali i njohur portugez parashikon rezultatin e ndeshjes Anglia – Kosova

11:30 | 10 Shtator 2019

“Sportsmole”: Ky do të jetë rezultati i ndeshjes Anglia – Kosova.

Portali anglez “Sportsmole” ka parashikuar rezultatin e ndeshjes Anglia – Kosova.

Kosova do ta vazhdojë rrugëtimin drejt kualifikimit në Kampionatin Evropian 2020 me ndeshjen e sotshme kundër Anglisë, e cila nis në orën 20:45 në stadiumin e Southamptonit, “St. Mary’s”.

Anglia konsiderohet si favorite por prapë është paralajmëruar të ketë kujdes nga Kosova që vazhdon të jetë pa humbje në 15 ndeshje, përcjell lajmi net.

Portali anglez “Sportsmole” ka bërë parashikimin e rezultatit.

“Anglia – Kosova 2:0”, shkruan “Sportsmole” në parashikim e publikuar sot, në ditën e ndeshjes.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!