Pothuajse punë e kryer: Inter siguron goditjen e parë për merkaton e janarit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pothuajse punë e kryer: Inter siguron goditjen e parë për merkaton e janarit

19:08 | 27 Shtator 2021

Marrëveshja është arritur: Inter siguron goditjen e parë për merkaton e janarit.

Punë e kryer Neroaxurët kanë siguruar përforcimin e parë për merkaton e janarit.

Inter nuk arriti ta mposht Atalantën në derbin që u zhvillua në Meazza dhe që përfundoi me rezultat 2-2.

Neroaxurët renditen në pozitën e tretë me 14 pikë të arkëtuara nga gjashtë ndeshje të luajtura.

Beppe Marotta ka filluar të punojë për merkaton e janarit dhe Corriere dello Sport, raporton se Neroaxurët kanë siguruar përforcimin e parë.

Bëhet fjalë për portierin e Ajaxit, Andre Onana i cili ka arritur marrëveshje me Interin.

Onanas i skadon kontrata me Ajaxin në fund të sezonit, mirëpo Inter do të paguaj 5 milionë euro për ta transferuar atë në janar, pas formës së dobët që ka shfaqur Handanovic në ndeshjet e fundit.

Komento: