Prezantuesja bukuroshe e lajmeve është bashkëshortja “axhës Sheqë” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Prezantuesja bukuroshe e lajmeve është bashkëshortja “axhës Sheqë”

17:27 | 23 Prill 2021

A e keni ditur se kjo prezantuese lajmesh është gruaja e “axhës Sheqë”.

Mensur Safqiu, i njohur më mirë me rolet e bashkëpunimet të ‘Stupcave’, është një ndër aktorët më të pëlqyer në trojet shqiptare.

Aktori i është bashkuar para disa viteve grupit humoristik ‘Stupcave’, i cili atëbotë përbëhej nga Vedat Bajrami, Osman Azemi si dhe disa aktorë të përkohshëm.

Por, ndonëse shihet shumë shpesh nëpër televizione e rrjete sociale, për jetën private të tij pak dihet. Madje, rrallë kush e di se ai është i martuar me një prezantuese.

Mensuri ka kohë që romancën me prezantuesen e lajmeve në Klan Kosova, Mjellma Pallaska, e ka kurorëzuar me martesë.

Madje, çifti janë edhe prindër të një fëmije.

Komento: