Prezantuesja e RTK-së me këtë grim duket si nuse

17:45 | 11 Dhjetor 2018

Brikena Beqiri është një ndër moderatoret më të njohura në ekranet televizive.

Atë e shohim pothuajes çdo ditë në emisionin e mëngjesit në RTK, përcjell ORAinfo.

Brikena shpesh është temë e mediave rozë për pamjen e saj joshëse dhe për pozat provokuese.

Në fotografi të shumta ajo vë në pah gjoksin ose këmbët e saj seksi.

Se fundmi ajo ka postuar një foto ku shfaqet në lift. E griosur shumë, Brikena shfaqet super joshëse. /ORAinfo/

Komento: