Prindërit e Leartës festojnë 29-të vjetorin e martesës, shikoni kë e ftuan në festë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Prindërit e Leartës festojnë 29-të vjetorin e martesës, shikoni kë e ftuan në festë

19:11 | 30 Qershor 2020

Drita Jakupi është nëna e Leartës, e cila tashmë është shumë e njohur për ju.

Nënë e bijë janë shumë të ngjajshme, shkruan ORAinfo.

Drita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo dhe burri i saj festojnë 29-të vjetorin e martesës.

E këtë përvjetor kanë vendosur ta festojnë bashkë me djalin, nusen, vajzën dhe dhëndrin./ORAinfo/

Komento: