PSG gjen zëvendësuesin e Mbappes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

PSG gjen zëvendësuesin e Mbappes

21:30 | 13 Tetor 2021

Paris Saint Germain, do të bashkohet me garën për sulmuesin e Fiorentinës, Dusan Vlahovic zbulon Le 10 Sport.

Gjigantët francezë po shikojnë 21-vjeçarin si një zëvendësues të mundshëm për Kylian Mbappe, i cili pritet të bashkohet me Real Madrid vitin e ardhshëm, përcjell ORAinfo.

Vlahovic, i cili gjithashtu është lidhur me një interesim nga Juventusin dhe Manchester Cityn, ka shënuar katër gola në shtatë ndeshje të Serie A deri më tani këtë sezon./ORAinfo/

Komento: