PSG -Metz, këto janë formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

PSG -Metz, këto janë formacionet zyrtare

21:12 | 16 Shtator 2020

Do të zhvillohet ndeshja mes Paris Saint-Germain dhe Metz.

Është publikuar formacioni zyrtare i Paris Saint-Germain për ndeshjen ndaj Metz.

Kampioni në fuqi i Ligue 1 vjen pas dy humbjeve radhazi në kampionat, teksa kërkon këndelljen në sfidën e sotme.

Megjithatë, Thomas Tuchel nuk llogarit në shërbimet e Neymar, Kurzaëa dhe Paredes që janë të suspenduar, ndërsa Kylian Mbappe ende është duke u rikuperuar nga koronavirusi.

Ndeshja fillon në orën 21:00, ndërsa më poshtë mund t’i shihni formacionin zyrtar.

Komento: