Publikohen formacionet zyrtare: Franca-Austria – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Publikohen formacionet zyrtare: Franca-Austria

20:34 | 22 Shtator 2022

Sonte zhvillohet një super-ndeshje.

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Franca-Austria.
Franca do kërkojë fitoren e parë në edicionin e ri të Ligës së Kombeve, pikërisht ndaj Austrisë.

‘Gjelat’ nuk e nisën mirë, pasi kanë dy barazime dhe dy humbje në kuadër të grupit të parë, të ligës A.

Përball kanë Austrinë, skuadër kjo që gjithashtu po kalon në një periudhë jo aq të mirë.

Formacionet zyrtare, për ndeshjen e cila fillon në orën 20:45:

Komento: