Publikohet audio, Zhaklin Lekatari: Burri Oltës më ka shantazhuar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Publikohet audio, Zhaklin Lekatari: Burri Oltës më ka shantazhuar

20:44 | 06 Shkurt 2023

Opinionistja e BBV, Zhaklinë Lekatari në një bisedë në rrjetin social “Whatsapp”, tregon se është shantazhuar nga partneri i Olta Goxhari.

Ajo është shprehur për këtë e ka njoftuar edhe produksioni dhe Sara Hoxhën, duke theksuar se ajo nuk blihet.

“I thashë produksionit sot se burri i Oltës do të më shantazhojë, edhe unë ndihem e ofenduar që mendon që të më blej me lekë, unë nuk jam Olta nuk blihem, i thashë Sara Hoxhës”, dëgjohet të thotë oponionistja.

DËGJO AUDION ME POSHTË

Ndërkohë deri më tani nuk ka një reagim nga ana e produksionit.

Komento: