Publikohet momenti i tmerrshëm kur plaka i bën sehir nuses në kanagjeq – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Publikohet momenti i tmerrshëm kur plaka i bën sehir nuses në kanagjeq

09:57 | 05 Korrik 2019

Kamera kap momentin e tmerrshëm kur plaka i bën sehir nuses në kanagjeq.

Një video e një kanagjeqi e publikuar ka habitur të gjithë përdoruesit rrjeteve sociale.

Videoja e cila u publikua dje, tregon momentin kur një plakë duket se i bën sehir nuses në kanagjeq përderisa ajo ishte në valle, shkruan Gazeta Express.

Plaka pret në këmbë derisa nusja afrohet dhe i bën diçka sipër kokës, që sipas përdoruesve të rrjeteve sociale është sehir.

Videoja u publikua me mbishkrimin “It’s called sehire” (Quhet sehire) dhe u shikua më shumë se 30 mijë herë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!