Publikohet një foto e paparë ende nga dasma e dukeshës

22:04 | 15 Dhjetor 2018

Ishte dasma që bëri bujë të madhe këtë vit.

Një ndër traditat e familjes mbretërore në periudhën e fundvitit është kartolina e Krishtlindjeve.

Duka dhe Dukesha e Kembrixhit publikuan kartolinën, e cila ishte një foto e adhurueshme e familjes, që këtë vit u shtua edhe me një anëtar të ri, Princin Louis.

Nuk mund të mbeteshin mbrapa edhe Duka dhe Dukesha e Sussexit, të cilët kanë zgjedhur të përfshijnë një foto të papublikuar nga dasma e tyre.

Në foton bardh e zi, të shkrepur nga fotografi Chris Allerton, Harry dhe Meghan shfaqen me kurriz, teksa shijojnë një spektakël fishekzjarresh, sipër Frogmore House, ku u mbajt dasma.

Kjo foto do të jetë pjesë e kartolinës së festave të këtij viti dhe duhet të themi që duket sikur është shkëputur nga ndonjë përrallë.

Komento: